Metal Ayaklı Tv Ünitesi Münih Ceviz (DMO-543)

İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : 945 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 675 TL(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 7 Gün
61 TL 'den başlayan taksitlerle
 ÜRÜN PARÇA EBATLARI
Modül Genişlik Derinlik Yükseklik
TV SEHPASI160 cm 35 cm 38 cm 
 ÜRÜN DETAYLARI
Ürün İçeriği 1 Adet TV Ünitesi.
Ürün Malzemesi

Ürünün tamamı yüksek kalite melamin yüzeye sahip 18 mm yonga levhadan üretilmektedir. Demir ayaklar dkp profilden imal edilmiş olup ELEKTROSTATİK fırın olarak boyanmıştır.

Ek BilgiNemli bez ile temizleyebilirsiniz.
De Monte Parçalar

Ürünlerimiz demonte (kurulu olmadan) özel paketinde sevk edilmektedir. Kurulum müşterilerimize aittir. Ürünlerimiz kurulurken ustalık gerektirmez. Paketler de kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması mevcuttur. Tüm montaj aparatları ve aksesuarlar paket içerisinden çıkmaktadır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. Ürünlerin hatasız kurulması için parçaların üzerinde numaralar yer almaktadır. Kurulum kılavuzunda nasıl kurulum yapılacağı ayrıntılı şekilde yer almaktadır.

Teslimat

Ürünler kargodan teslim alınırken paket mutlaka kontrol edilmelidir. Hasarlı paket ve ürünler teslim alınmamalıdır ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı hazırlatılmalıdır. Hasar tespiti yapılan ürünlerin ücretsiz olarak değişimi yada iadesi yapılmaktadır. Ürün teslim alındıktan sonra paket içerisinde hasarlı parçalar var ise müşteri temsilcimize hasarlı parça numarasını ilettiğinizde yedek parça üretime alınarak tarafınıza ücretsiz şekilde gönderilir.

Tüm Türkiye (İstanbul Adalar ve Çanakkale Adalar için ayrıca görüşünüz.)

Teslimat Şekli

Kargo ile bina önü teslimat.

Ürün MontajıKurulum müşteriye aittir.

GarantiLux Mobilya tarafından 2 yıl garantilidir.

FONSİYONELLİK
DOLAPLI RAFLI
AYAK MALZEMESİ
METAL
MALZEME
METAL SUNTALAM
RENK
CEVİZ
KOLEKSİYON
MODERN
Benzer Ürünler